VI Konkurs Przedmiotowy z Historii Doktryn

W porozumieniu z Katedrą Historii Doktryn Politycznych i Prawnych WPiA UJ mamy przyjemność ogłosić VI edycję Konkursu Przedmiotowego z Historii Doktryn Politycznych i Prawnych! Biorąc w nim udziału można zdobyć nie tylko ocenę bardzo dobry z Historii Doktryn, lecz również nagrody książkowe!
 
Konkurs będzie składał się z dwóch etapów. Pierwszy z nich odbędzie się w środę, 9 grudnia 2015 r. o godz. 17.30 (zachęcamy do pojawienia się już o 17.15), w s. Audytoryjnej w Pałacu Larischa przy ul. Brackiej 12, natomiast drugi tydzień później - tj. 16 grudnia 2015 r., o godz. 17.30.
 
W pierwszym etapie czeka Was test składający się z 40 pytań wielokrotnego wyboru. Aby udzielić na nie odpowiedzi konieczna będzie bardzo dobra znajomość całości obowiązującego podręcznika (K. Chojnicka, H. Olszewski, "Historia Doktryn Politycznych i Prawnych"). Przy dużej liczbie uczestników zastrzegamy sobie prawo do organizacji I etapu w dwóch turach, jedna po drugiej.
 
Drugi etap, do którego zakwalifikuje się około dziesięcioro uczestników pierwszego etapu z największą liczbą punktów, będzie polegał na wzięciu udział w quasi turnieju wzorowanym na programie telewizyjnym - "1 z 10" - gdzie baza pytań oparta będzie na tym samym, wskazanym wyżej podręczniku. Wszyscy którzy zakwalifikują się do tej części, otrzymają oceny bardzo dobre z Historii Doktryn, natomiast najlepsi spośród finalistów - dodatkowo - także nagrody książkowe.
 
10 najlepszych wyników uzyskanych podczas pierwszego etapu konkursu otrzyma ocenę bardzo dobrą pod warunkiem samego POJAWIENIA SIĘ i UCZESTNICTWA w drugim etapie konkursu. 
 
Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatora konkursu ze strony Koła Naukowego Historii Doktryn: Macieja Guzego - maciej.guzy@gmail.com.
 
Zapisów na konkurs można dokonać wysyłając wiadomość e-mail z podaniem imienia i nazwiska na adres: konkurs.doktryny@gmail.com*.
Zapisy potrwają do 7 grudnia.
 
* zapewniamy ochronę danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Data opublikowania: 27.11.2015
Osoba publikująca: Marcin Kaliński